O firmie

Firma Bapco kleje kontaktowe jest producentem oraz dystrybutorem klejów w aerozolu, które
z powodzeniem zastępują tradycyjne kleje do drewna, plastiku i kleje budowlane.

W tym roku firma obchodzi swoje 5-lecie istnienia na rynku. Jej produkty coraz bardziej cieszą się szerokim zastosowaniem
w przemyśle meblarskim, motoryzacyjnym, budowlanym i morskim.

Działalność firmy Bapco na rynku europejskim sprawiła, że na chwilę obecną jej kleje zyskały bardzo duże grono zwolenników i użytkowników.  Dzięki ofercie skierowanej do profesjonalnych aplikacji przemysłowych oraz doskonałemu wsparciu technicznemu i posprzedażowemu, Bapco zyskało pozycję lidera wśród dostawców klejów kontaktowych i poliuretanowych.
Bapco oferuje produkty klejowe pod własną marką oraz prowadzi sprzedaż na zasadach private label.

Contact adhesive Bonding solutions

Technologia klejów kontaktowych w sprayu została tak opracowana, aby w szybki i prosty sposób łączyć ze sobą elementy wykonane z różnorodnych materiałów. Klej jest bardzo wygodny i wydajny w aplikacji. Dzięki ogromnej sile wiązania, umożliwia trwałe łączenie elementów. Pozwala przeprowadzić proces klejenia w sposób szybki i czysty, oszczędzając pracę i czas.

Przy stosowaniu na obie klejone powierzchnie i zastosowaniu lekkiego docisku natychmiast przywiera, bez potrzeby używania dodatkowych ścisków czy prasy. Wszechstronne parametry kleju – jego wodoodporność i niewrażliwość na działanie szerokiego zakresu temperatur, pozwalają na użycie produktu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń.

Zobacz nasze produkty